Merhaba, henüz üye girişi yapmadınız.
Üye değilseniz hemen şimdi üyemiz olabilirsiniz...
 
 

Firma Detay

     

Firma Adı

: Ferahdizayn Duşakabin Sistemleri - Sarıyer, İstanbul

Firma Sektör

: Duşakabin

Firma Yetkili

: Fatih ALBAYRAK

Çalışan Sayısı

: 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2015
İncelenme : 1750
   
   
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adres

: Ferahevler mh adnan kahveci cd no 74/D SARIYER

Firma Şehir

: İSTANBUL

Telefon

: 0 212 223 37 24 - 0 506 965 99 34

GSM

: 0506 965 99 34

Fax

: 0 506 965 99 34

Mail

: info@ferahdizayn.com

Website

: http://www.ferahdizayn.com/
 

FİRMA SAYFALARI

 

İLANLAR

 

ÜRÜNLER

 
 
 

HAKKIMIZDA

Günümüzde artık her evde görmeye başladığımız duşakabinler için günden güne gelişen teknoloji ile birlikte modellerde artmaktadır. Banyonuzun hijyeni ve mahremiyetiniz açısından son derece önemli olan duşakabinler için http://www.ferahdizayn.com/ adlı internet sitesine göz atabilirsiniz.

http://www.ferahdizayn.com/myimages/ferahdizayn.jpg

Ölçü alımından montaja kadar müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firma üretmiş olduğu ürünleri ile birçok referans almıştır. Sipariş etmek istediğiniz ürünü özel tasarım olarak yaptırabilir veya site içerisinde bulunan birçok model arasında seçebilirsiniz. Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin en ince işçiliğine kadar yapıldığını evinizde kullanmaya başladığınız andan itibaren anlayacaksınız. Evinizde kurulan duşakabinlerin malzemelerinde en püf nokta camdır. Siz duş alırken etrafa sıçrayan sular ile birlikte ıslanan cam kurumaya daha yatkın bir halde olduğundan duşa kabininizde biriken suların ömrü fazla olmayacaktır.

http://www.ferahdizayn.com/myimages/cam-kapi-banner.jpg

DuşakabinModelleri

Evinize en yakışacak modeli seçmek için yukarıda da belirtmiş olduğumuz internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Kare – dikdörtgen, oval ve iki duvar arası sistemlerden oluşan 3 şekilde ve farklı birçok modelde bulunmaktadır. Evinizin şekli itibari ile seçebileceğiniz 3 şekil yer alırken bu şekiller içerisinde bulunan birçok model haricinde özel olarak sipariş verebilirsiniz. Evinizin dizaynına göre renk uyumunu firmanın internet sitesinde bulunan modellerinde yakalayabilirsiniz. Cam kapılı olan duşakabinler için paslanmaz raylı sistem, alüminyum raylı sistem ve menteşeli sistem olarak 3 ayrı montaj şekli firma tarafından müşterilerinin tercihine sunulmaktadır. Montaj şeklini seçmek istediğiniz modellerin de eviniz için uygun olup olamayacağına göre seçmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Ferehdizayn Hizmet Farkı

Evinizin banyosunu daha temiz tutabilme ve sizi daha iyi bir ortamda duş aldırabilmek için hizmetlerini günden güne arttıran Ferehdizayn firması ürünleri için referanslar bir hayli fazla yaptığı çalışmaların ülkemizin popüler yerleri olunca buna şaşırmak pek mümkün değil. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz adrese girip firma hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir firmanın referanslarını görebilir ve ürünlerine göz atabilirsiniz. Firmanın ana merkezi İstanbul Sarıyer de bulunmakta olup isterseniz ürünleri firma satış noktasında görebilirsiniz. Yapacağınız tüm alışverişlerden memnun kalıp evinizde ikinci bir DUŞAKABİN isteyeceğiniz derece de hizmet verilmektedir.

ETİKETLER