Merhaba, henüz üye girişi yapmadınız.
Üye değilseniz hemen şimdi üyemiz olabilirsiniz...
 
 

Firma Detay

     

Firma Adı

: KUT Mimarlık ve Prodüksiyon

Firma Sektör

: Mimarlık Mühendislik

Firma Yetkili

: Esra Kasikara

Çalışan Sayısı

: 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2017
İncelenme : 369
   
   
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adres

: Yeni mahalle .Erciyes Teknopark 5. blok No B14 Melikgazi-Kayseri

Firma Şehir

: KAYSERİ

Telefon

: 0536 890 11 36 - 0536 890 11 36

GSM

: 0536 890 11 36

Fax

: KUT Mimarlık ve Prodüksiyon

Mail

: info@kut.com.tr

Website

: http://www.kut.com.tr
 

FİRMA SAYFALARI

 

İLANLAR

 

ÜRÜNLER

 
 
 

HAKKIMIZDA

İç Mimarlık ve çevre tasarımını bir yaşam tarzı ve kendi stilini oluşturma amacı güderek, sadece Türkiye değil, Kanada ve Amerika'da faaliyet göstererek  projelere devam etmektedir.

 

       Yüksek standartlarda, özel, modüler ve özgün tasarımlar ile her zaman bir öncekinden daha iyisini hedefleyip uygulama odaklı çalışmaktayız. Aynı zamanda kreatif ekibimiz ile kurumsal kimlik oluşumu ve markalaşma, 3D modelleme, animasyon ve ürün tanıtımı, reklam ve prodüksiyon, dış ticaret  gibi bir çok alanda pratik ve profesyonel hizmetler vermektedir.

     KUT  Kayseri de,   İç Mimarlık ve çevre tasarımını bir yaşam tarzı ve kendi stilini oluşturma amacı güderek, sadece Türkiye değil, Kanada ve Amerika'da faaliyet göstererek  projelere devam etmektedir.

       Yüksek standartlarda, özel, modüler ve özgün tasarımlar ile her zaman bir öncekinden daha iyisini hedefleyip uygulama odaklı çalışmaktayız. Aynı zamanda kreatif ekibimiz ile kurumsal kimlik oluşumu ve markalaşma, 3D modelleme, animasyon ve ürün tanıtımı, reklam ve prodüksiyon gibi bir çok alanda pratik ve profesyonel hizmetler vermektedir.

      Kollektif tasarım anlayışını benimsemiş, küresel ölçekte yaşanan değişimlere bağlı olarak, araştırmacı yönü, farklı bakış açıları ile daima en iyiyi hedefleyip, hayal gücünün önemine inanarak tasarım fikirleri geliştirmeyi bu sayede ülkemize ve dünyaya yeni bir kalite anlayışı getirmeyi biz KUT olarak planlamaktayız.

HAKKIMIZDA

ETİKETLER