Merhaba, henüz üye girişi yapmadınız.
Üye değilseniz hemen şimdi üyemiz olabilirsiniz...
 
 

Firma Detay

     

Firma Adı

: kemalpaşada inşaat firmaları, kemalpaşa inşaat ustası, kemalpaşa inşaat işi yapan firmalar

Firma Sektör

: İnşaat

Firma Yetkili

: HASAN ARSLAN

Çalışan Sayısı

: 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2014
İncelenme : 2413
   
   
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adres

: İZMİR - Kemalpaşa

Firma Şehir

: İZMİR

Telefon

: 0555 560 67 17

GSM

: 0555 560 67 17

Fax

: 0555 560 67 17

Mail

: telefonlaulasiniz@hot.com
 

FİRMA SAYFALARI

 

İLANLAR

 

ÜRÜNLER

 
 
 

HAKKIMIZDA

İnşaat sektörünün birçok alanında deneyim sahibi olup otel, konut, fabrika inşaatı devlet taahhüt işleri (kamu binaları ve hastaneler) yapıları, v.b. işlerden bazılarını hayata geçirmiş bazılarını ise devam ettirmektedir.

Her türlü inşaatta, altyapı, üst yapı ve mühendislik hizmetleri arasında gerekli ilişkileri ve ihtiyaçları üst seviyede bir disiplin anlayışı ile karşılamak amacı ile yönetim ve organizasyon prosedürlerini oluşturmuş, bilgi ve tecrübeyi hayata geçirme konusunda uzmanlaşmıştır.

Yapılan her bir yapının dünya yüzeyine şekil verecek kadar iddia taşıdığına inanmaktayız. İşlerine bu kadar ciddi bir bakış açısı ile yaklaşan firmamız, iştigal ettiği konularında başarılı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Diğer sektörlerde olduğu gibi profesyonel bir şekil de hem satış hem de uygulama bayisi olarak başarı üzerine başarı ekleyerek mantolama sektöründe de hizmet vermektedir.
Vizyon & Misyon
Şirketimiz vizyonunda hiçbir değişiklik yapmadan aynı prensiplerle faaliyetine devam etmektedir. Şirketimiz müşterisine saygılı ve dürüst, çalışmasında hızlı, açık ve şeffaf, ülkesine bağlı ve çağdaş bir görünüm için çalışmaktadır.


Kalite
Kuruluşumuzun Kalite Politikası; İnşaat sektöründe vizyon sahibi bir kuruluş olarak; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayacak şekilde amatör ruhla profesyonel hizmet vermek temel ilkemizdir. Bu temel ilke doğrultusunda; toplam kalite felsefesi ile sürekli iyileştirmeyi sağlayacak sıfır hataya ulaşmak, kanun ve mevzuata tam riayet, çevrenin korunması ve çevreye saygılı, kaliteli ürün ve hizmet üretimi için teknolojik gelişmeleri esas alan ve her türlü performans değerlendirmelerinin yapılması kalite politikamızı oluşturmaktadır

Hedeflerimiz arasında ülke ekonomisine katkıda bulunarak kalıcı ve kaliteli yatırımlara devam etmek ve bu yatırımlarda Türk halkının saygısını ve iş geleneklerini sürekli kılmaktır.

ETİKETLER