Merhaba, henüz üye girişi yapmadınız.
Üye değilseniz hemen şimdi üyemiz olabilirsiniz...
 
 

Firma Detay

     

Firma Adı

: alaşehirde İkinci El Eşya Alım Satım, Duman Spot

Firma Sektör

: Spotçular - 2. El ev Eşyaları

Firma Yetkili

: Mesut Duman

Çalışan Sayısı

: 1 - 5
Kuruluş Yılı : 2011
İncelenme : 8840
   
   
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Firma Adres

: Milli Egemenlik Cad:3 Alaşehir

Firma Şehir

: MANİSA

Telefon

: 0532 631 67 53 - 0532 631 67 53

GSM

: 0532 631 67 53

Fax

: 0532 631 67 53

Mail

: [email protected]

Website

: http://www.dumanspot.com
 

FİRMA SAYFALARI

 

İLANLAR

 

ÜRÜNLER

 
 
 

HAKKIMIZDA

Duman Spot alaşehir ‘de hizmete girmiş ve daha önceden ticari tecrübesiyle kısıtlı bütçeyle geçinen halkımıza hizmet vermeyi amaç edinmiştirFarklı ürünler her zaman üretildiği gibi diğer modelleri de satışa sunulmaktadır. Her ürün yeni çıktığı zaman fiyatları artış gösterir ve alacak olan bireylerde ekonomik açıdan problem yaşamamak için ürünleri hemen alamayabilir.

Ancak spot ürünleri satan alanlardan alışveriş yaptığınızda hem kaliteli ürünlerden faydalanabilecek hem de daha uygun fiyatlara farklı birçok malzeme temin edebileceksiniz. Spot mağazalarında yer alan ürünlerin uygun fiyatlarda satılmasının nedeni defolu olmasıdır. Defolu denildiği zaman çizik, vuruk gibi nedenler akla gelebilir.

Ancak spot mağazalarında satılan ürünlerin hiçbiri çalışmaz halde değildir. Hepsi aynı şekilde çalışır ve işinizi görür. Sadece görüntü bozukluğu nedeniyle spot mağazaları uygun fiyatlar ile ürünler satmaktadır. Görünümü bozuk olan ürünleri sıfır biçimde normal mağazalar satamaz. Sizde spot mağazalarından yararlanarak daha uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz. Duman Spot ile birçok ürün hizmetinizde olduğu gibi farklı kategorilerde malzemelerde bulmanız mümkündür.

Duman Spot ürünleri kaliteli ve aynı zamanda uzun ömürlüdür. Sadece görünümü etkileyen etkenlerin olduğunu unutmayınız. Bu nedenle ürünler işinizi görecek ve sizlere herhangi bir problem çıkarmayacaktır. manisa alaşehirde spot mağazaları arasında yer alan ürünlerin en uygununu ve kalitelisini bulmanız mümkün. Beyaz eşyalardan oda aksesuarlarına kadar yer alan ürünler her zaman hizmetinizde olacak ve uygun fiyatlarda sizlere sunulacaktır. Ekonomik açıdan tasarruf yapmak istiyorsanız görünüşe aldanmadan spot mağazalarından ürünlerinizi satın alabilirsiniz.

ETİKETLER